E-kursused seminaris
Õpi KUS tahad!

Pakume järgnevaid kursusi

Elumuutev noortetöö

Noortetöö on üks vastutusrikkamaid ja energiamahukamaid tegevusharusid koguduses. Noorte suur pühendumine ja soov midagi olulist ära teha ühelt poolt ning teisalt alles kujunevad seisukohad esitavad suuri ootusi inimesele, kes neid juhib ja noorte juhtmeeskond eest veab. Midagi nii vastutusrikast vajab head ettevalmistust!

Kahesuunaline jüngerlus

Huvi jüngerluse vastu on olnud näidatud üle-Eestiliselt. Sellest huvist innustust saades panime kokku uue veebikursuse “Kahesuunaline jüngerlus”, mille eesmärgiks on, et osalejad kasvavad igapäevaselt ja pühendunult Jeesuse järgijatena ning panustavad teadlikult sellesse, et uued inimesed saavad ja jäävad Jeesuse jüngriteks, kes teevad omakorda sama järgmistele jüngrite põlvkondadele.

Vaimse tervise esmaabi

Viimased kuud on kinnitanud, et pandeemia pole mõjutanud mitte ainult inimeste kopsusid ja ülejäänud füüsilist ihu, vaid ka vaimset tervist. Eriliselt on kannatanud nooremad inimesed. Sellel kursusel saad ülevaate psühhopatoloogia alustest, laste ja noorte depressioonist ja ärevusest ning vaimse tervise esmaabi ABC-st.

Looduhoiust piibellikult ja praktiliselt

Kuidas mõtestada loodut ja meie maa olukorda Piibli valgel? Mis on see, mis me kristlastena ette saaksime võtta ja miks me midagi üldse tegema peame ning kuidas?

Kursus algab 8. veebruaril 2022 ja kestab kuni 5. aprillini 2022.
Enamus kursusest on iseseisev töö ja kolmel korral saame ka veebipõhiselt kokku: 8. veebruaril, 22. veebruaril ja 5. aprillil.