Elumuutev noortetöö e-kursus

19:00 / Zoom ja veeb

Noortetöö on üks vastutusrikkamaid ja energiamahukamaid tegevusharusid koguduses. Noorte suur pühendumine ja soov midagi olulist ära teha ühelt poolt ning teisalt alles kujunevad seisukohad esitavad suuri ootusi inimesele, kes neid juhib ja noorte juhtmeeskond eest veab. Midagi nii vastutusrikast vajab head ettevalmistust!

Õnneks on nüüd üks hea süstemaatiline võimalus olemas: Elumuutva noortetöö e-kursus on valmis ja alustab pea! Saad õppida oma rütmis, oma meeskonnaga. Saad targemaks ja kui teed kodutöid, siis ka 3 EAP-d. Kursuse on kokku pannud noortetöö ja teoloogia topeltkõrgharidusega Tartu Risttee koguduse noortejuht Kadi Tingas.

Algus (29.11.22) ja lõpp (31.01.23) zoomis, vahepeal iseseisev või meeskondlik töö.
Koolitus koosneb 27st videost, mis avavad teemasid. Lisaks on hindamisülesanded, mille sooritanud saavad 3 EAPd.

Ainekava koos õpiväljunditega leiad siit.

Koolitusel on kolm suurt osa:
- Kontekst (Kultuur ja noor; Noorsootöö suur pilt)
- Noortetöö juht (Juhi isiklik perspektiiv; Meeskonna ja kogukonna perspektiiv)
- Koguduse noortetöö (Praktiline planeerimine; Sisu planeerimine)

Kursuse õppejõud on Sven-Joonatan Siibak, Karita Kibuspuu, Kadi Tingas, Urmo Reitav, Meego Remmel, Einike Pilli jt.

Hind 90 eurot. Ühest organisatsioonist makstava arve puhul on iga viies osaleja tasuta.

Koolituse valmimist on toetanud Eesti Kirikute Nõukogu.

EKN-logo_web