Koguduse rajajate kärg

10:30 / Koskla 18, Tallinn
Koguduse rajajate kärg on mõeldud kõigile neile inimestele, kes tahaksid üheskoos mõelda ja arutada, kuidas kogudustena jõuda inimesteni, kes on kaugel Jeesusest, kasvada jüngerluses ja selle tulemusena rajada uusi kogudusi Eestimaal ja kaugemalgi. Tegemist on kohtumisega, kus mitte ainult ei kuulata, vaid toimub ka aktiivne arutelu kokkutulnute vahel. Üheskoos püüame leida edasisi samme selleks, et näha kogudusi kasvamas ning uusi kogudusi saamas rajatud. Kuuleme lugusid ja kogemusi koguduserajamisest koroona- ja sõjaaegses Euroopas, istume ühise laua äärde ideede jagamiseks ning teineteisega tutvumiseks ja võtame aega koos palvetamiseks.
Koguduse rajajate kärge korraldab Eesti EKB Koguduste Liit ja KUS koostöös. Kärje eestvedaja liidu arendusjuht Sven-Joonatan Siibak.
Kava:
10:30 Hommiku kohvi
11:00 Päeva sissejuhatus
11:20 Sessioon I - Erki Tamm, Sergii Bilokin, Jakob Gill
12:30 Lõunasöök
13:30 Sessioon II - Einike Pilli ja Sven-Joonatan Siibak
14:45 Kohvipaus
15:15 Sessioon III - Kenno Leier (Soome, M4)
16:00 Kohvipaus
16:30 Päeva kokkuvõte ja vaimulik osadus
17:30 Lõpp
Kärjel osalemise tasu ühe inimese kohta on 10€.
Registreerumine kestab 20. märtsini.