Konverents “Palveta ja tööta! Ilse Katveli elu kui tunnistus.” – LÜKKUB EDASI!

14:00 / Kuressaare Siioni kirik

NB! Konverents lükkub edasi! Uued kuupäevad selguvad hiljem.

Konverentsi idee autor Toivo Pilli tutvustab Ilse Katvelit (1906-1987) kui omanäolist jutlustajat ja piibliseletajat, palvele ja teenimisele pühendunud naist, kes julges olla tema ise, samas püüdes saada Kristuse sarnaseks. Saaremaale kolis Ilse sõja ajal, teenides omale elatist talutööd tehes ja pühendades ülejäänud aja vabatahtlikule vaimulikule tööle.

Konverentsi ettekannetes puudutatakse Ilse Katveli eluga seotud valdkondi. Joosep Tammo räägib jutlustamisest, Helle Liht suhtest looduga, Leevi Väli arutleb palve teemadel ning Toivo Pilli tutvustab Ilse Katveli värvikat ja tähelepanuväärset isikut.

Konverents toimub Kuressaare Siioni koguduse ja Kõrgema Usuteadusliku Seminari koostööna.

Konverentsi eel on kaetud kohvilaud, ettekanded on 6.märtsil kell 14-16 Siioni kirikus ning peale konverentsi järgneb sealsamas arutelu meeste ja naiste osaduses. Osadusõhtu kannab pealkirja „Kutsumuse hind ja õnnistus.“

Nii konverents kui sellele järgnev osadusõhtu on tasuta, annetamisvõimalusega.