Õppereis Türki, Ilmutusraamatu 7 kogudust

Täiendkoolitus09:00 / Türgi

Johannese Ilmutuse raamatus on seitse erinevat kirja seitsmele erinevale kogudusele seitsmes erinevas linnas 1. ja 2. sajandivahetuse Rooma impeeriumis. Need kirjad on adresseeritud Jeesuse enese läkitustena, avades taevast perspektiivi väga maistele olukordadele koguduslikus ja ühiskondlikus elus, mis sarnaneb nüüdisaja maailmaga. Kuidas neid kirju lugeda ja mõista ning tänapäeval järgida, seda näeme ja kuuleme juba kohapeal Türgis kogenud giidi ja piibliteadlase juhtimisel.

Reisi maksumus sõltub grupi suurusest.
15-24 inimest grupis – 820 eurot inimene
25-34 inimest grupis – 770 eurot inimene
35-44 inimest grupis – 720 eurot inimene

Hind sisaldab päevas kolme toidukorda ja joogivett, lennujaama transferee ja bussi kogu reisi ajaks, hotellimajutust 4-tärni hotellis, sissepääsupileteid, litsenseeritud ingliskeelset giidi, Ilmutuse raamatu piiblitunde vastava ala asjatundjalt ning kahe eestikeelse reisijuhi (ja vajadusel tõlgi) abi.

Lisaks tuleb arvestada kohapeal makstava tipiga 4-5 eurot päev. Ja endal tuleb osta lennupiletid, saabumisega 9.mai õhtuks ja äralennuga 16.mail (võimalusel mitte liiga vara hommikul).

Oluline! Türki ja läbi Türgi reisimisel peab pass kehtima veel 6 kuud pärast reisilt naasmist ja selles peab olema vähemalt 2 vaba lehekülge.
Türgis kohal peab olema 9.mail hiljemalt kell 16!

Külastatavad paigad
09 May: Arrival in Istanbul Airport (mid-afternoon), met at IST airport by bus and guide, overnight Çanakkale
10 May: Troy, Alexandria Troas, Assos, overnight Behramkale
11 May: Pergamum - Acropolis, Asclepion, Thyatira, overnight Salihli
12 May: Sardis, Philadelphia, Laodicea, overnight Pamukkale
13 May: Hierapolis, Aphrodisias, overnight Kuşadası
14 May: Ephesus, St. John’s Basilica, Museum, free time in Kusadasi, overnight Kuşadası
15 May: Miltetus, Smyrna Fortress, overnight Izmir
16 May: Transfer to Izmir Airport for morning flight to Istanbul and connecting flight to Tallinn

Hotels:
09 May: Canakkale/Akol
10 May: Behramkale/ Nazlihan
11 May: Salihi/Lidya Thermal
12 May: Pamukkale/Pam
13 &14 May: Kusadasi/Derici
15 May: Izmir/Kaya Prestige

Lisaks võib osaleda 6.-8.mail toimuval Ilmutusraamatu täienduskoolitusel Nuutsakul (täpsem info peagi).
Nii koolituse kui õppereisi Piibliõpetaja on Fred Hansen TCMIst. Eestipoolsed reisijuhid on Meego Remmel ja Einike Pilli.

Kui oled reisist huvitatud ja soovid edasist informatsiooni, pane ennast kirja siin.