Palverännak “Piiritu piiril”

10:00 / Ruhnu saar

Seminari igasuvised palverännakud on saamas oodatud traditsiooniks. Sel aastal läheme mitme maa ja mere taha, piiritu piirile.

Ruhnu saar oma laulvate valgete liivadega rannaga ja imeilusate päikeseloojangutega loob ideaalse keskkonna vaikseksjäämiseks, palveks ja rännakuteks. Kõndimist on seekord veidi vähem kui tavaliselt. Nagu ikka, jätkame ka Piibli Jo-tegelaste sarjaga. Seekord süveneme Joosija elulukku ja küsime, millist uuendust me oma elus vajame.

Meie ööbimiskoht on Tiigi talus, lisaks korraldajatele mahub gruppi maksimaalselt 22 inimest. Laev väljub Munalaiust pühapäeval kell 13 ja Ruhnust tagasi kolmapäeval kell 8.00 Munalaidu ja kell 14 Pärnusse. Laevareisi pikkus on veidi alla 3 tunni (Pärnusse pisut üle 3 tunni). Lisaks tuleb arvestada augustikuise mere ettearvamatusega.

Palverännaku maksumus sisaldab laevapiletid, majutuse koos hommikusöögi ja ühe sooja söögiga päevas (3x kumbagi), sauna võimaluse ning rännaku korraldamise.
Kuna Ruhnu elab terve talve suvisest turismist, on nende hinnad veidi kõrgemad kui mandril. Ühe osaleja hind jääb vahemikku on 200-230 eurot.

Kuna laevapiletid vajavad pikemat etteostmist, siis palume sel korral ka võimalikult varast registreerimist. Registreerimine jõustub peale 40-eurose sissemakse tasumist (vajalik laevapiletite ostuks).

Tere tulemast!

Matkajuhid Heli, Einike ja Meego