Piibli kool

09:30 / Koskla 18, Tallinn

Tule piibli kooli!

Jumala Sõnas on inimeste elusid ja kogu maailma muutev vägi!

Tule praktilisse piiblikooli, mis annab sulle ülevaate Piiblist, oskused seda ise uurida ning oma elu selle valgel mõtestada.

Piiblikool sisaldab Piibli teksti ja konteksti tutvustavaid loenguid, arutelusid, praktilisi harjutusi, iseseisvat Piibli uurimist, loovaid koduülesandeid, osadust ja ülistust.

Kursus toimub Tallinnas (Koskla 18), kord kuus kaheksal laupäeval, septembrist kuni maini (va detsember). Kohtume laupäeviti kell 9.30-17.30. Üks kohtumine kevadel toimub väljasõiduna reede õhtust laupäeva õhtuni.

Vaata kuupäevi, teemasid ja tasumisinfot + märkidega lisaväljadelt!

Kohal käimise ja kodutööde sooritamisel on võimalik koolituse eest saada 9 kõrghariduse EAP'd.
Osaleda võib ka ilma kodutöid tegemata.

Registreerimise tähtaeg: 11. september 2022.

Kas oled selleks väljakutseks valmis?

Osalejate kogemused

"Ma arvan, et mitte midagi pole enam sama, kuidas see oli aasta tagasi, sest siis ei tundnud ma Jumalat peaaegu üldse. Piiblikooli kodutööd ja sessioonid on aidanud viia mind Jumalale palju lähemale."

"See on olnud mu kõige kiirema vaimuliku kasvuga aasta üldse minu kui kristlase elus. Olen kaua olnud kristlane."

"Olen astunud suure sammu edasi Kristuse suunas ja mõtestanud ka ennast kui misjonitöö tegijat siin ja praegu."

"Piiblikool aitas mul selgemalt ning loogilisemalt tõlgendada piiblitekste ning seeläbi ise usuliselt kasvada. Andis julgust olla jüngerdaja."

"Piiblikool andis tugeva vundamendi."

"Sain palju julgustust juurde, et teha oma ilmalikku tööd võimalikult hästi ja Jumalale."

"Jumal väga palju kõnetas mind selle aja jooksul ja õppimise käigus ning Ta on teinud mind läbi selle sisemise inimese poolest tugevamaks inimeseks."

piiblikool@kogudused.ee või telefonil 58285426