Sisseastumine põhiõppesse 2021

Arhiiv10:00 / Tallinn
vastuvott20

2021.aasta vastuvõtuvestlused toimuvad:

18.06 kell 10-13 Tallinnas.
19.08 kell 16-19 Tallinnas.
20.08 pastoriperede laagris Nuutsakul (aeg kokkuleppel).

Igaüks, kes Jumalast mõtleb ja räägib, on teoloog. Igaüks, kes teiste elu mõjutab, on juht. Jumala riigis on kõigil ülesanne ja igaühel ruumi teenida. Loodan, et oled seda juba märganud!

Seminaris on tavaks öelda, et ettevalmistus kuulub alati Jumala plaanidesse. Kuidas nii? Kõigepealt sellepärast, et Jumal väärib me parimat! Kui õpime aastaid oma professionaalse rolli tarvis, siis kuidas saame oma rollid Jumala riigis jätta juhusliku ja korralikult läbimõtlemata tegutsemise hooleks? Teiseks on ettevalmistust vaja selleks, et Piiblit õigesti tõlgendada. Maailm on täis eriilmelisi kristlikke kogudusi, rääkimata igasugustest mittekristlikest uskumustest. Nende piirid ei ole sugugi alati selged ja ilma Piibli teerada selgelt tundmata, võib kergesti ühele või teisele poole kraavi kalduda. Eriti oluline on raja tundmine neile, kes teistele teejuhiks tahavad olla. Viimaks aitab hea ettevalmistus meil targalt ja sõbralikult kõnelda nendega, kes usuvad teistmoodi kui meie. Sest me teame, milline on meie läbimõeldud ja -proovitud usuline identiteet.

Mida Sa seminari rakenduskõrghariduse riiklikult akrediteeritud õppekaval õppides avastad?

- Jumala Sõna ja Jumala Vägi käivad alati koos!
- Sinu ja Su koolikaaslaste usk võib võimsalt üksteist toetada!
- Saad hulga tööriistu Jumala riigis kaasatöötamiseks.

Ja et Jumalal on alati midagi veel… Seepärast, tule, liitu meiega ja lubame, et avastad veel palju põnevat!

Kohtumiseni!

Kooli rektor Einike Pilli