Vaimse tervise esmaabi koguduse juhtidele

14:00 / Tallinn või veeb

Sihtgrupp: pastorid, preestrid, koguduste juhatuste liikmed

Vaimse tervise probleemid on viimasel ajal nii tunnetuslikult kui statistiliselt sagenenud. Kogudustesse jõuab probleemidega inimesi tihti, samas ei ole enamikel koguduse juhtidel, hingehoidjatel ja noorsootöötajatel oskust neid aidata. Kuigi tõsisem abi eeldab pikemaajalist ja professionaalset toetust, on esmase märkamise ja edasisuunamise võimalus meil kõigil. Kuidas seda targalt teha? Millal on tegu tõsiste ja abi vajavate vaimse tervise probleemidega? Sellest koolitusel räägimegi.

K A V A
13.30-14 teretulemast-kohvi
14 Psüühikahäirete tutvustus. Küsimused ja vastused (Zoom vahendusel). – Andres Sild, psühhiaater-psühhoterapeut
15.30 Vaimse tervise esmaabi: teooria ja praktika, I. Karmen Maikalu, psühholoog-psühhoterapeut
16.20 õhtusöök registreerunutele
17.00 Vaimse tervise esmaabi: teooria ja praktika, II
18.45-19.00 Õhtupalvus

Koolituse loenguliste osade salvestusi saab hiljem järgi vaadata

Koolituse hind 10 eurot, mis tuleb maksta kolm päeva enne koolituse toimumist, tagab õhtusöögi.