Vaimse tervise esmaabi noorsootöötajatele

14:00 / Koskla 18, Tallinn või veeb

Sihtgrupp: laste- ja noortetöötajad

Vaimse tervise probleemid on viimasel ajal nii tunnetuslikult kui statistiliselt sagenenud. Kogudustesse jõuab probleemidega inimesi tihti, samas ei ole enamikel koguduse juhtidel, hingehoidjatel ja noorsootöötajatel oskust neid aidata. Kuigi tõsisem abi eeldab pikemaajalist ja professionaalset toetust, on esmase märkamise ja edasisuunamise võimalus meil kõigil. Kuidas seda targalt teha? Millal on tegu tõsiste ja abi vajavate vaimse tervise probleemidega? Sellest koolitusel räägimegi.

K A V A
13.30-14 teretulemast-kohvi
14.00 Laste ja noorte depressioon ja ärevus. Küsimused ja vastused. Karita Kibuspuu..
15.30 Vaimse tervise esmaabi: teooria ja praktika, I. Karmen Maikalu, psühholoog
16.20 õhtusöök registreerunutele
17.00 Vaimse tervise esmaabi: teooria ja praktika, II
18.45-19.00 Õhtupalvus

Koolituse loenguliste osade salvestusi saab hiljem järgi vaadata

Koolituse hind 10 eurot, mis tuleb maksta kolm päeva enne koolituse toimumist, tagab õhtusöögi.