Jumal kutsub

Seminari tullakse õppima mõnikord sellepärast, et keegi inimene kutsub. Aga siia ei tulda kunagi ilma Jumala kutseta. Sellepärast on selle kooli sisseastumine palju enam kui akadeemiline järelekatsumine. See on kutsumuse järelekuulamine ja kuulekus sellele.
Seepärast on iga uus kursus Jumala läkitatud rahvas.

Augustikuu viimasel pühapäeval alustasime seminari rahvaga koos uute ja vanemate õppijatega Viljandi Baptistikoguduse keskel. Ja siis jätkasime Nuutsakul. Niisugust vaimulaadide kaleidoskoopi suudab kooskõlaliselt helisema panna vaid Jumal, kelle ümber me koondume. Uutes õppijates tunneme ära neid jüngerdanud vilistlaste eeskuju. Aga üle kõige otsime koondumist Jeesuse eeskuju ümber. Sellepärast me siin olemegi.
Palun palvetage seminari õppijate eest – et neil oleks õppimiseks vaimset jõudu ja distsipliini ning et nende vaimuannid tuleks esile koolis ja koguduses. Sest Jumal mitte ainult ei kutsu õppima, vaid varustab ja õpetab läbi terve kooliaja.