Tule õppima!

Seminari üliõpilaste meelest on parim osa õppimisest kaasõpilased. Kogukond, kus üksteist tundma õpitakse õpetab paljut: erimeelsuste ärakuulamist, ühisosa otsimist, üksteise eest palvetamist ning üheskoos töötegemist. Sel aastal läheb eriti põnevaks, sest bakalaureuse õppegrupile lisanduvad magistriõppijad.

Aga kool pole mitte ainult kaasõppijad, vaid ka õpetajad. Algaval õppeaastal on lisandumas mitmeid uusi õppejõude: Eestisse naasev Tarmo Toom võtab enda kanda bakalaureuse õppeaine „Õpetus kogudusest ja koguduse õpetus“, noored mehed T ja T kaasavad soovijaid kreeka keele õppimisse, oktoobris pakume valikainet nelipühi teoloogiast ja ekklesioloogiast. Magistris õpetavad Eestis tunnustatud kristlasest psühholoogid Tõnu Lehtsaar ja Aleksander Pulver, kevadel ootame partnerkoolist Örebrost Luuka evangeeliumi ja Apostlite tegude raamatu uurijat Anna Enbergi. Ning muidugi vanad head klassikud – mitte kuskil mujal ei saa emakeeles kuulata nii palju Meego Remmelit, Helle Lihti, Toivo Pillit, Karita Kibuspuud ja Sven-Joonatan Siibakut.

Viimaks ei ole seminar mitte ainult inimeste, vaid ka Jumalaga kohtumise koht. See on oma kutsume järelekatsumise ja selleks ettevalmistamise keskkond. Siin saad kogeda Jumala häält, mis räägib Sulle teiste inimeste kaudu ning teeb südames kuuldu selgemaks. Tule meiega koos edasi kasvama!