Kuidas luua kogukonnaga kontakti?

Oled Sa küsinud, kuidas saada, luua ja hoida kontakti kogukonna ja koguduse vahel? Nende küsimustega tegeleb 3. novembril kell 10-14.30 veebis toimuv, Kõrgema Usuteadusliku Seminari poolt korraldatud ja Siseministeeriumi poolt toetatud koolitus “Kontaktis kogudusest kontaktseks kogukonnaks”.

Registreerimine (kuni 1.11 k.a.) ja täpsem kava on leitav siit.

Veidi sisust:

“Kuidas saaksid kogudused luua suuremat tähendust ühiskonnas?”, küsivad meediaekspert Raul Rebane koos ajakirjanike Bianca Mikovitši ja Mart Normetiga. Arutleme teemal „Kuidas suurendada kontaktsust koguduses ja kogukonnas?“, vaatame videot kolme suurema konfessiooni koguduse koroona-kohanemisest, küsime Meego Remmeli juhtimisel, kuidas hoolitseda abivajajate eest ja mõtiskleme-palvetame koos Sotsiaalministeeriumi peakaplan Ove Sanderiga.

Tere tulemast!