Kutse Kooli kolmas aasta toimub Keilas

Keila Kutse Koolis õpib 82 inimest 16 kogudusest. Õppima on tuldud koguduste meeskondadega Paidest kuni Hiiumaani. Igal meeskonnal on kogenud mentor. Üheks fookuseks on meeskondlik teenimine, mida arendatakse kogukondliku projekti ja piiblilugemise koduülesannete abil.  Piibel muutub lisalugemise materjalide ja arutelu toel mõistetavamaks ja omasemaks.
imag7902

Kutse Kooli sessioonid ärgitavad osalejaid mõtlema ja seoseid looma. Senini on käsitletud teemasid, mida tähendab Jumala Kuningriik ja mis on kristlase kutsumus, kuidas Jumala Sõna suunab meid kaardi ja kompassina elus, millised on Jumala riigi külvi ja kasvu seadused. Peep- Ain Saar Risttee kogudusest ja Jakob Remmel 3D-st jagasid muuhulgas isiklikke kogemusi ja väljakutseid, kuidas viia evangeeliumi inimesteni, kes on Jumalast kaugel. Kuulajatele esitati küsimusi: kas ma olen oma missioonil või mugavustsoonis? Kuidas ma täna siit edasi lähen Jeesuse antud eeskujul ja temalt saadud läkitusega?
imag7887 imag7905 imag7904 imag7895