Tere!

Tartu Kõrgem Usuteaduslik Seminar kutsub Teid taas täiendkoolitustele - peagi tulemas noortejuhtidele ja noorsootöö huvilistele põnev koolitus!
Oodatud on nii juba koguduse noorsootöö (laste- ja noorteöö) tegijad kui ka need, kes alles tahavad tegema hakata!

Aine käigus mõtestame sügavamalt lahti kes on üleüldse tänapäevane noor ning milline on tema areng. Vaatleme laste ja noortetööd tervikuna ning eeskätt koguduste kontekstis.

Oled kunagi mõelnud, et...
Mis “olend”on noorsootöötaja?
Või milline on nutilaste ja netinoorte maailm ja kus on seal Jumal?
Igipõline küsimus - kas noored on hukas?

"Noortekultuur ja koguduslik noorsootöö"(3EAP)
19. november ja 10. detsember kell 10:00 - 18:00
Tartus, Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris

Vastuste leidmiseks räägime teemadel:

Noorsootöö eesmärgid ja põhimõtted
Noore kujunemine ja areng
Noorsootöötaja isik ja areng
Noorsootöö metoodika koguduses

Registreerumine ja lisainfo aadressil seminar@kus.tartu.ee (Samuti kirja manustes lisainfot)
Koolituse hind kokku 30 EUR. Ainepunktide soovijaile 60 EUR (KUS tudengitele on hind aastamaksu sees).
Registreerumistähtaeg: 14. november!

taiendkoolitus_noorsootoo_e-maili

Kursust viivad läbi oma ala spetsialistid - Pille Havakats, Sven-Joonatan Siibak ja Urmo Reitav.

Pille Havakats on EEKBK Liidu noorsootöö keskuses töötanud juba aastaid, seepärast on tal ka tohutu kogemuse- ja teadmistepagas kogudusliku noorsootöö vallas. Süda ja silm lähevad särama, kui saab teha tööd laste ja noortega. Ta on lõpetanud Kõrgema Usuteadusliku Seminari religiooni pedagoogika erialal. Oma lõputöös tahtis ta teada, kas lapse üldine areng mõjutab ka lapse usulist arengut. Mõjutab. Teoloogiamagistri kraadi omandas ta EELK Usuteaduse Intstituudis. Pille on loominguline ja energiline inimene, kelle peas käivad rattad heas mõttes pisut teistpidi.

Sven-Joonatan Siibak on EEKBK Liidu noorsootöö keskuse värske juhataja ja üks 3D koguduse juhtidest. Ta on Kaarli Kooli IV klassi õpetaja, keda kolleegid väga hindavad ja lapsed armastavad. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofia bakalaureuse Eesti ajaloo erialal. Oma lõputöös uuris ta seda, kuidas toimus juhtimine sügaval nõukogude ajal. Sven-Joonatan on hiidlane, kelle jaoks isegi saarlased pole probleem. Ta on väga pühendunud sellele, mida teeb ja alati avatud uutele väljakutsetele.

Urmo Reitav on Tallinna Ülikooli noorsootöö lektor ja noosootöö õppekava juht. Ta on lõpetanud Tartu Kõrgema Usuteadusliku seminari religioonipedagoogika erialal ja omandanud magistrikraadi haridusteaduses TÜ Narva Kolledžis. Ei ole küsimust, millele tema ei suudaks vastata, kui asi puudutab noori või noorsootööd laiemalt. Noorsootöö on tema kirg, mis on tal hinges. Kui Urmo on ruumis, siis loovenergia tase ületab kõik mõõdikud. Urmo särab rohkem kui sajavatine pirn.

Näeme täiendkoolitusel!