Tule õppima!

Õppekava “Vabakiriklik teoloogia ja juhtimine” on veel põnevam kui algselt paistab ja kuna tegu on rakendusliku kõrgharidusega, siis peale klassiruumi on veel palju enamat, mida õppida ja kogeda!

Miks tulla Seminari õppima? Vahur vastab:

Aga miks peaks tänapäeval, kui nii palju jutlusi, artikleid, „podcaste“ ja raamatuid on saadaval, ikka veel teoloogiat õppima? Selleks on kaks olulist põhjust:
1. teoloogia on kogukondlik, mitte individuaalne tegevus,
2. meil on vaja „tõlgendusraamistikku“, millest lähtuvalt kõike muud mõista.

Vabakiriklik teoloogia ei ole kunagi isoleeritud personaalne harjutus. See on üksikkristlaste, üksikkoguduste ja koguduste liidu (ning selle õppeasutuse) ühine otsing Jumala Sõna ja Vaimu eneseilmutuse järele. Üksikkristlasel on vaja kogukonda ja kogudust, üksikkogudusel on vaja koguduste osadust ja ühist usuliikumist, et Jumalat ja tema tegutsemist paremini mõista.

Loe edasi siit.

Kui sinagi tunned, et Seminar on sinu jaoks, siis tule vastuvõtuvestlusele 16.august Tallinnas. Vaata lähemalt siit.