Uus algus

Augustikuu viimasel pühapäeval alustas seminar koos Viljandi Baptistikogudusega oma õppeaastat. Nelja suvise lõpetaja asemele astus 13 uut üliõpilast. Avateenistusel rääkis üks neljast suvisel misjonireisil käijast, Helina Voogne, oma Gruusia-kogemusest. Seminaril õpitu tähendusest oma elus jutustas 1997.a vilistlane ja Euroopa Baptistiföderatsiooni asepeasekretär Helle Liht.  Ülistust juhatas seminari noor õppejõud Johanna Rosenvald. Avateenistuse jutluse pidasid noorim õppejõud Sven-Joonatan Siibak ja rektor Einike Pilli koos. Nad kutsusid osalejaid Jumala pidulauas osalema ja julgustasid lauda kutsuma ka teisi.  Kohaliku koguduse esindajad palusid õnnistust kõigile uutele õppijatele. Tundsime, et ühises Jumala Sõna pidulauas istudes saime veidi enam tema perekonnaks.