Tule piiblikooli!

Jumala Sõnas on inimeste elusid ja kogu maailma muutev vägi!
Usume, et piiblikooli jooksul saad seda ise kogeda ja õpid ka elama nii, et Sinu lugu osana Jumala loost muudab maailma!

Tule praktilisse piiblikooli, mis varustab Sind teadmistega Jumalast, kutsumisest, Piiblist ja sellest, kuidas kõige selle valgel Jumala kuningriigi kodanikena siin maailmas elada.

Meie sooviks on, et piiblikooli lõpuks omaksid ülevaadet Piiblist, oskaksid seda ise uurida ja oma elu selle valgel mõtestada ja elada.

Kool sisaldab loenguid, palvuseid, praktilisi harjutusi, iseseisvat Piibli uurimist, loovaid koduülesandeid, osadust ja ülistust.

Kursus toimub enamasti Tallinnas (Koskla 18) kaheksal korral, septembrist kuni maini (sel aastal november jääb vahele). Tavaliselt vähemalt üks kohtumine on väljasõiduna reede õhtust laupäeva õhtuni, ülejäänud on laupäeviti (10-18).

Kohal käimise ja kodutööde ning lõpueksami sooritamisel on võimalik koolituse eest saada 9 EAP'd, mis on osa rakendusliku kõrghariduse õppekavast.
Osaleda võib ka ilma kodutöid tegemata (sellisel juhul saab EAPsid vähem).

Registreerimise tähtaeg: 11. september 2020.

Kas oled selleks väljakutseks valmis?

Toimumisajad, teemad ja lektorid:

Toimumisajad ja teemad 2020-2021 (teemade järjekord võib veel muutuda)

• 19. september: Minu lugu Jumala loos (Tallinn)
  • 17. oktoober: Piibli suur pilt. Jumala kuningriik (Tallinn)
  • 12. detsember: Hea sõnum. Kogudus ja ühiskond (Tallinn)
  • 16. jaanuar: Suhe Jumala, kaasinimeste ja iseendaga (Tallinn)
  • 13. veebruar: Vaimuannid. Kutsumus (Tallinn)
  • 13. märts: Ülistus. Jumalateenistus (Tallinn)
  • 10. aprill: Eestpalve. Mentorlus. Hingehoid (Tallinn)
  •  7.-8. mai: Jumala missioon. Teenimine. Läkitus. (Nuutsaku)

Koolitajad: Joosep Tammo, Peeter Tamm, Gunnar Kotiesesn, Helle Liht, Erki Tamm, Meego Remmel, Karmen Maikalu, Einike Pilli, Sven-Joonatan Siibak, Toivo Pilli, Ragne Kivimets, Annelise A. jpt.

Õpiväljundid

Piiblikooli lõpuks osalejad:

• Tunnevad Piibli erinevate osade tausta ja raamatute sisu;
  • Tunnevad ja rakendavad erinevaid Piibli uurimise meetodeid. Oskavad läbi viia sihtrühmaga arvestavat piiblitundi;
  • Kirjeldavad Jumala riigi toimimise ning kasvamise seaduspärasusi;
  • Analüüsivad oma kogukonna vajadusi.
  • Hindavad ennast suhetes lähtuvalt oma kutsumusest ning seavad eesmärke arenguks;
  • Kursuse läbinud suudavad juhtida Piibliõpet kodugrupis ja läbi viia palvust.
  • Kursuse jooksul loetakse läbi enamus Piiblist (lugemisplaani alusel) ja seda toetavad taustamaterjalid.
Hind ja maksmine

Kogu koolituse hind (sisaldab lisaks koolitusmaterjalidele sessioonidel ja veebis ka toitlustamist ja majutust):
Täishind: 180 eurot.
Alla 25-aastastele k.a: 150 eurot.
Ühe sessiooni kaupa makstes on hind 35 eurot.

Maksta saab ka arve alusel. Eraisikuna makstes tulumaksu tagastuse võimalus.

Arveldusarve: SEB Pank EE341010152001813008
Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit