Piiblikool_banner

Loed Piiblit, aga kõigest ei saa aru?

Tule praktilisse piiblikooli, mis varustab Sind teadmistega Jumalast, kutsumisest, Piiblist ja sellest, kuidas kõige selle valgel Jumala kuningriigi kodanikena siin maailmas elada.

Kool sisaldab loenguid, palvuseid, praktilisi harjutusi, iseseisvat Piibli uurimist, loovaid koduülesandeid, annab taustateadmisi Piiblist ja varustab osalejat Piibli uurimiseks ka omal käel. Õpitakse ka ise piiblitundi ette valmistama ja läbi viima.

Kursuse õppevorm on meeskondlik, tulla võib näiteks koos oma kodugrupi või koguduse meeskonnana. Aga võtame vastu ka üksikosalejaid, kelledest moodustame meeskonna. Iga meeskond saab endale mentori.

Kursus toimub Tallinnas (Koskla 18) kaheksal korral, 14. septembrist 2019 kuni 23. maini 2020. Kaks kohtumist on väljasõiduna reede õhtust laupäeva õhtuni, ülejäänud on laupäeviti (10-17).

Kohal käimise ja kodutööde ning lõpueksami sooritamisel on võimalik koolituse eest saada 9 EAP'd, mis on osa rakendusliku kõrghariduse õppekavast.
Osaleda võib ka ilma kodutöid tegemata.

Registreerimise tähtaeg: 31.august 2019.

Toimumisajad ja teemad:
  • 14.09 Minu lugu Jumala loos.
  • 25-26.10 Piibli suur pilt. Jumala kuningriik. (väljasõiduna)
  • 30.11 Hea sõnum. Kogudus ja ühiskond.
  • 11.01 Vaimuannid. Kutsumus.
  • 08.02 Suhe Jumala, kaasinimeste ja iseendaga.
  • 07.03 Ülistus. Jumalateenistus.
  • 25.04 Eestpalve. Mentorlus. Hingehoid
  • 22-23.05 Jumala missioon. Teenimine. Läkitus. (väljasõiduna)
Õpiväljundid

Piiblikooli lõpuks osalejad:

• Tunnevad Piibli erinevate osade tausta ja raamatute sisu;
  • Tunnevad ja rakendavad erinevaid Piibli uurimise meetodeid. Oskavad läbi viia sihtrühmaga arvestavat piiblitundi;
  • Kirjeldavad Jumala riigi toimimise ning kasvamise seaduspärasusi;
  • Analüüsivad oma kogukonna vajadusi.
  • Hindavad ennast suhetes lähtuvalt oma kutsumusest ning seavad eesmärke arenguks;
  • Kursuse läbinud suudavad juhtida Piibliõpet kodugrupis ja läbi viia palvust.
  • Kursuse jooksul loetakse läbi enamus Piiblist (lugemisplaani alusel) ja seda toetavad taustamaterjalid.
Hind ja maksmine

Kogu koolituse hind (sisaldab lisaks koolitusmaterjalidele sessioonidel ja veebis ka toitlustamist ja majutust):
Täishind: 180 eurot.
Alla 25-aastastele k.a: 150 eurot.
Ühe sessiooni kaupa makstes on hind 35 eurot.

Maksta saab ka arve alusel. Eraisikuna makstes tulumaksu tagastuse võimalus.

Lisainfo:
seminar@kus.tartu.ee või telefonil 58285426