Tule õppima!

Bakalaureuseõpe

Vabakiriklik teoloogia ja juhtimine
Oodatud on kõigi konfessioonide koguduste liikmed, kes on valmis õppima teoloogiat vabakirikliku spiritualiteedi järgi.

Magistriõpe

Teoloogia ja ühiskond
2-3 aastat, 6 sessiooni + 10 veebipäeva aastas. Eelnev teoloogiline haridus pole nõutud.
Võib läbida vabakuulajana või ainete kaupa.

Piiblikool

Piibli kool
Piiblikooli nimetus on just selline, kuna kursuse keskmes on just Piibel, millest saad kaheksa sessiooni jooksul põhjaliku ülevaate.

Vabaained (VÕTA vabalt)

Võid võtta aineid ühe täienduskoolituse kaupa. Kodutööde tegemise korral saad ainepunkte, mida esitada kasvõi teise kõrgkooli vabaaineteks.

Mikrokraadid

Pakume kolme mikrokraadi: Piibel endale ja õpetamiseks; Koguduse juhi baaskursus; Hingehoiu ABC; Mikrokraadi omandamiseks läheb 2-3 aastat, aga ühe aasta koormus on väike.

E-kursused

Õpi KUS tahad!
Pakume hetkel nelja paindlikku ja interaktiivset e-kursust: Kahesuunaline jüngerlus, Vaimse tervise esmaabi, Noortekultuur ja koguduse noorsootöö, Looduhoiust piibellikult ja praktiliselt.