Sona_vagi_2021

Tule piiblikooli!

Jumala Sõnas on inimeste elusid ja kogu maailma muutev vägi!

Tule praktilisse piiblikooli, mis annab sulle ülevaate Piiblist, oskused seda ise uurida ning oma elu selle valgel mõtestada ja elada nii, et Sinu lugu osana Jumala loost muudab maailma!

Piiblikool sisaldab loenguid, palvuseid, praktilisi harjutusi, iseseisvat Piibli uurimist, loovaid koduülesandeid, osadust ja ülistust.

Kursus toimub enamasti Tallinnas (Koskla 18) kaheksal kuni üheksal korral, septembrist kuni maini. Tavaliselt vähemalt üks kohtumine on väljasõiduna reede õhtust laupäeva õhtuni, ülejäänud on laupäeviti (10-18).

Kohal käimise ja kodutööde sooritamisel on võimalik koolituse eest saada 9 kõrghariduse EAP'd.
Osaleda võib ka ilma kodutöid tegemata.

Registreerimise tähtaeg: 19. september 2021.

Kas oled selleks väljakutseks valmis?

Osalejate kogemused

"Ma arvan, et mitte midagi pole enam sama, kuidas see oli aasta tagasi, sest siis ei tundnud ma Jumalat peaaegu üldse. Piiblikooli kodutööd ja sessioonid on aidanud viia mind Jumalale palju lähemale."

"See on olnud mu kõige kiirema vaimuliku kasvuga aasta üldse minu kui kristlase elus. Olen kaua olnud kristlane."

"Olen astunud suure sammu edasi Kristuse suunas ja mõtestanud ka ennast kui misjonitöö tegijat siin ja praegu."

"Piiblikool aitas mul selgemalt ning loogilisemalt tõlgendada piiblitekste ning seeläbi ise usuliselt kasvada. Andis julgust olla jüngerdaja."

"Piiblikool andis tugeva vundamendi."

"Sain palju julgustust juurde, et teha oma ilmalikku tööd võimalikult hästi ja Jumalale."

"Jumal väga palju kõnetas mind selle aja jooksul ja õppimise käigus ning Ta on teinud mind läbi selle sisemise inimese poolest tugevamaks inimeseks."

Toimumisajad, teemad ja lektorid:

Toimumisajad ja teemad 2021-2022 (teemade järjekord võib veel muutuda)

• 25. september: Minu lugu Jumala loos, Jumala kuningriik (Tallinn)
  • 1.-2. oktoober: võimalus osaleda KUS sügiskonverentsil (Tallinn)
  • 20. november: Piibli suur pilt (Tallinn)
  • 11. detsember: Hea sõnum. Kogudus ja ühiskond (Tallinn või selle lähiümbrus)
  • 15. jaanuar: Suhe Jumala, kaasinimeste ja iseendaga (Tallinn)
  • 12. veebruar: Vaimuannid. Kutsumus (Tallinn)
  • 12. märts: Ülistus. Jumalateenistus (Tallinn)
  • 9. aprill: Eestpalve. Mentorlus. Hingehoid (Tallinn)
  • 6.-7. mai: Jumala missioon. Teenimine. Läkitus. (Nuutsaku)

Koolitajad: Joosep Tammo, Peeter Tamm, Helle Liht, Gunnar Kotiesen, Erki Tamm, Karmen Maikalu, Ragne Kivimets, Toivo Pilli, Hedi Kull, Meego Remmel, Einike Pilli, Kairi Luige, Sven-Joonatan Siibak, Helina Voogne, Jael Puusaag, Johannes Vergi, Matt Edminster, Lea Edminster Õppejõudude nimekiri võib veel muutuda.

Õpiväljundid

Piiblikooli lõpuks osalejad:

• Tunnevad Piibli erinevate osade tausta ja raamatute sisu;
  • Tunnevad ja rakendavad erinevaid Piibli uurimise meetodeid. Oskavad läbi viia sihtrühmaga arvestavat piiblitundi;
  • Kirjeldavad Jumala riigi toimimise ning kasvamise seaduspärasusi;
  • Analüüsivad oma kogukonna vajadusi.
  • Hindavad ennast suhetes lähtuvalt oma kutsumusest ning seavad eesmärke arenguks;
  • Kursuse läbinud suudavad juhtida Piibliõpet kodugrupis ja läbi viia palvust.
  • Kursuse jooksul loetakse läbi enamus Piiblist (lugemisplaani alusel) ja seda toetavad taustamaterjalid.
Hind ja maksmine

Kogu koolituse hind (sisaldab lisaks koolitusmaterjalidele sessioonidel ja veebis ka toitlustamist ja majutust):
Täishind: 190 eurot.
Alla 25-aastastele k.a: 160 eurot.
Ühe sessiooni kaupa makstes on hind 35 eurot.

Maksta saab ka arve alusel. Eraisikuna makstes tulumaksu tagastuse võimalus.

Arveldusarve: SEB Pank EE341010152001813008
Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit