Arpad Arder 100

14:00 / Rakvere Karmeli kogudus, Oleviste kogudus

Kutsume Sind tähistama Arpad Arderi 100. sünniaastapäeva konverentsi ja tänuteenistusega 3. ja 4. detsember 2022.
Iga inimelu on unikaalne ja Jumala poolt kingitud tähendusväljaga. Kuid mõne inimese elukäik mõjutab enda ümber olevaid inimesi rohkem kui keegi teine seda teeks.

6. detsembril tähistame Arpad Arderi 100. sünniaastapäeva. Tema “armastuse jalajälg” oli oma eluajal suure mõjuga, kuid Arpadi tähendusrikas elu ja teenimine kõnetab meid ka tänapäeval.

Arpad slaid - 3

3. detsember
Rakvere Karmeli kogudus
14:00 Tervituskohv
14:30 Konverents
– Ajaloo ettekanne – Toivo Pilli
– Kohvipaus
– Raamatu “Kus on Arpadi kuningas” taastrüki tutvustus
– Paneelarutelu “Mäletades Arpadi” – Aare Tamm, Stanislav Sirel, Meelis Einstein. Vestlust juhib Erki Tamm
16:45 õhtusöök
18:00 Kontsert & väitlusõhtu "Jumalat ei ole"
– Muusikat teeb Arpad Arderi lapselaps Helin-Mari Arder
– Väitlust juhib Mikael Raihhelgauz, väitlusparteriteks on Toivo Pilli, Ilmar Tomusk, Andres Pulver.

4. detsember
Tallinna Oleviste kirik
10:00 Tänujumalateenistus
– Jutlustab Peeter Tamm

Konverentsi sujuvaks korralduseks, palume Teil ennast registreerida!

Korraldajad: Rakvere Karmeli kogudus, Kõrgem Usuteaduslik Seminar, Eesti EKB Koguduste Liit.