Sisseastumine 2024

14:00 / Tallinn
KUS koolitused ja evendid

Kas otsid sügavamat arusaama Piiblist, teoloogiast ja kristlikust praktikast? Tahad arendada oma juhtimis- ja õpetamisoskusi ning valmistuda teenimiseks koguduses, kogukonnas või ühiskonnas laiemalt? Meie bakalaureuse- ja magistriprogrammid pakuvad sulle võimalust astuda sügavale usuteaduse maailma, avardades sinu arusaama usu ja kultuuri suhestumisest ning valmistades sind ette juhtivateks rollideks koguduses ja ühiskonnas.

Miks valida Usuteaduslik Seminar?

1. Praktiseerivad õppejõud: Meie õppejõudude praktiline kogemus ja pühendumus tagavad kvaliteetse akadeemilise kogemuse ning praktilise õppe lähenemise, mis valmistab sind ette reaalseteks väljakutseteks koguduses ja maailmas.
  2. Laialdased õppimisvõimalused: Pakume mitmekesiseid õppeaineid, mis kajastavad kristliku teoloogia erinevaid aspekte, alates piibliteadusest ja kirikuajaloost kuni eetika ja juhtimiseni. Lisaks on sul võimalus osaleda praktikumides ja praktikal, kus saad rakendada õpitud teadmisi reaalsetes olukordades.
  3. Kogukonna tugi: Meie kogukond on avatud ja toetav, pakkudes sulle mitte ainult akadeemilist tuge, vaid ka vaimulikku juhendamist ja mentorlust.
  4. Tulevikuväljavaated: Lõpetades Usuteadusliku Seminari, oled sa valmis mitmekesisteks teenimisvõimalusteks kirikus, hariduses, sotsiaaltöös, misjonitöös ja paljudes teistes valdkondades.

Liitu meiega ja astu samm lähemale oma kutsumusele, sest alati on midagi veel! Vaata lähemalt meie bakalaureuse- ja magistriprogrammide kohta.

Pakume ka kahele EKB liidu pastorile täies mahus stipendiumi õpingute katmiseks.