Aastakonverents tunnustas Seminari magistriõpet

5.-6. mail toimus Tartus Eesti EKB liidu aastakonverents. Vaadati tagasi 2022. aastale, kui aastateemaks oli „Kohal kogukonna heaks“. Konverentsil tunnustati kolme ettevõtmist: Eluringikeskuse avamist, SA Sõbralt Sõbrale toetust Ukrainale ning Seminari magistriõppe avamist. Tunnustusega käisid kaasas lilled ja šokolaad, mida kavatseme magistriõppe grupiga maikuu sessil jagada.

Kaheminutises sõnavõtus, mida rektor Einike konverentsil pidas, rääkis ta, et unistus magistriõppes on vähemalt paarkümmend aastat vana – näiteks on see kirjas 2010. aastal valminud arengukavas. 2022. aastal sai aeg täis ja magistriõppe avamine muutus võimalikuks. See on Jumala ime. Oleme talle tänulikud!

Sel sügisel avame magistriõppe teise grupi. EKB liidu liikmetest õppijatele on välja panna 9 stipendiumi, mis katavad osaliselt 2000-eurose aasta õppemaksu. Sisseastumine on avatud: https://kus.kogudused.ee/sundmused/sisseastumine23/