Iga hetk on kingitus

Mõne unistuse teostamine võtab rohkem aega kui plaanis. Aga seda suurem rõõm on, kui see lõpuks täitub! Seminari rektori Einike Pilli mõtiskluste raamat “Ühes hetkes on terve elu” tuleb jõuluks trükikojast välja. Mõtted on kogutud viimase nelja-viie aasta Facebooki postitustest. Illustraatoriks on Einikese kolmest pojast vanim, tätöveerimiskunstnik Iisak Pilli. Eessõna on raamatule kirjutanud kooli vilistlane ja emapoolne sugulane Kaarel Väljamäe.

Raamatu eripäraks on, et peatükkidel pole pealkirju, vaid hoopis “pealpildid” –peatüki esimene mõte annab võtme vastava peatüki sisu mõistmiseks. Einike ise ütleb, et on õppinud elus hetki märkama ja väärtustama. Ühes hetkes võib olla terve elu jagu rõõmu, soojust, lähedust ja tähendust. Kirjasaanud mõtisklused on ka nagu hetked, mille juurest ei tasu liiga kiiresti edasi tormata. Jumal võib kõnetada.

Raamat, mis jõuab trükisoojana Tartusse reedel, 18.detsembril, on soovi korral ettetellitav. Seda eriti juhul, kui tahate selle veel kellelegi kingikoti sisse poetada või koos millegi magusaga ümbrikusse panna. Raamatu hind on autorilt ostes 12 eurot ja igast eksemplarist läheb 2 eurot seminari toetuseks. Raamatupoes tuleb ilmselt veidi enam välja käia. Jõulunädalal peaks raamatuid juba saama lahtiolekuaegadel Pauluse ja Logose raamatupoest, Tartu Salemi kirikust ja Seminarist (Koskla 18, Tallinn). Suuremaid koguseid on autor valmis ka posti panema. Sel juhul lisandub raamatu hinnale ka postikulu.

Õnnistatud kaasamõtlemishetki!

raamat_taustata_s
Jaga lehte