Teeme koos head!

Juba mitmendat aastat otsime seminarirahvaga algatust, kuhu tavapäraste jõulukinkide asemel panustada.
Üle-eelmisel aastal sai tudengite ja õppejõudude toel endale arvuti üks meie üliõpilane, kellest on praeguseks saanud väikese maakoguduse pastor. Eelmisel aastal loosisime ühist heategemise aega – ühest loost võid lugeda siit.

Sel aastal otsustasime aidata ühel Antsla koguduse perel endale vesi tuppa saada. Kui tahad meiega head tehes liituda, siis allpool on rohkem infot. Annetusi korjame kuni 15.detsembrini.

Jõuluks vesi koju!
Möödunud kuum suvi jättis kuivale paljud Lõuna-Eesti kaevud. Mitmetel majapidamistel Antsla piirkonnas on aga kaev ainsaks puhta vee ammutamise kohaks.
Antsla kogudus on otsustanud kolmele ümbruskonna perele appi minna ja on juba alustanud vee- ja kanalisatsioonisüsteemide paigaldamise organiseerimist. Nende enda jõust üksi jääb aga väheseks. Soovime neile appi minna ja aidata ühel lastega perel, kes toidu valmistamiseks ja igapäevaseks tarbimiseks peavad vett tooma naabritelt, saada vee jõuluks tuppa.

Sina lõhestad jõgedega maa. Põhjavesi teeb häält, tõstab oma käed kõrgele.
(Ha 3:9-10)

Töid teha ja materjale hankida on veel tarvis kokku 2523 euro eest!
Löö kaasa annetades EE341010152001813008
Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit
Märkus: “Vesi koju”
Annetusi korjame kuni 15.detsembrini.