Suur arvamismäng

14. novembril pidasime taasavamise 30. juubelit ja avasime seminari uued ruumid. Õhtu oli meeleolukas ja jagamist väärivaid mõtteid oli palju.

Nüüd on Sinu võimalus! Arva ära, et kes ütles mida?

Allpool on terve hulk juubelil öeldud tsitaate. Kes ütles mida? Vihjeid võimalikele esinejatele leiate Karin-Liisi piltidelt.

Saatke oma pakkumised kuni 27.novembrini aadressile kus[a]kogudused.ee Kõige täpsema tsitaatide äraarvaja saab kingiks seminari sokid kirjaga „Alati on midagi veel“.

1. „Usuteaduslik seminar on kinnistanud ennast Eesti haridusmaastikul, ja annab usaldusväärset ja kvaliteetset haridust.“
  2. „Tuleb teha tööd ja koostööd“
  3. „Seminar andis julgust märgata ja öelda, mis on mööduv ja mis püsiv.“
  4. „Kvaliteetsel ja kõrgeid väärtusi kandval haridusel on ühiskonnale hea mõju. See on just see mõju, mida meie muutunud aeg väga vajab…“
  5. „Seminari eesmärk on, et vaimulik mõtlemine oleks süvendatud, arukas ja tark…“
  6. „Soovin, et seminar järgiks oma missiooni“
  7. „Seminaris õppijate üks missioon on siduda inimesi kokku ja hoida inimesi…“
  8. „Olen nende viimaste kuude ajal saanud eriliselt aru, miks meil on koguduste liitu ja selle allasutusi vaja.“
  9. „Kõik, mida te teete läbi õpetamise ja läbi oma tegevuse on äärmiselt tänuväärne.“
  10. „Seminar on järjepidev nähtus, mis sai alguse 1922. aastal. See kandus edasi järgmiste põlvkondade abil. Meiegi oleme selle järjepidevuse hoidjad.“
  11. „Soovin, et armastus Jumala, kaasinimeste ja tarkuse vastu ei raugeks.“