Konverents põlvkondade-vahelistele meeskondadele

Iga aastaga mõistame üha enam, et hästi toimivad need kogudused, kellel on meeskondlik juhtimine. Seepärast tahame julgustada teid ja teie koguduse meeskondi tulema 1.-2.10 Tallinnas toimuvale konverentsile „Väike kogudus ja suur maailm“ üheskoos! Oleme planeerinud eraldi aja meeskondadele vestlemiseks.

Lisaks on meil häid uudiseid:
– Sõbralt Sõbrale on valmis tasuma väiksemate ehk kuni 50-liikmeliste koguduste meeskonna osalustasust poole, juhul kui tullakse vähemalt nelja inimesega.
EKB liidu keskusest toetatakse suuremate ehk 51 ja enama liikmega koguduste osalustasust poolt, juhul kui tullakse vähemalt 6 liikmega.
Loodame väga, et võtate kaasa ka koguduse nooremaid liikmeid, sest meie liidu aastamoto on „Järgmine põlvkond Kristusele!“ Ainus viis leida uusi kaastöölisi on neid endaga kaasa kutsuda!

Palun registreerige ennast hiljemalt 24.septembriks siin.

Sellelt lingilt näete ka konverentsi kava. Kui otsite Tallinnas öömaja, siis konverentsihotellil on head pakkumised konverentsi osalejatele.

Ootame teid!