EKB liidu selle aasta motolause on “Kasvame Jumala Väes!” Usume, et kui Jumala Vaim meid täidab, siis ta ka läkitab. Seepärast kutsume Sind misjoniteemalisele sügiskonverentsile, kus saad järgi kaaluda enda läkitust ja v/Vaimustust ning kogeda Jumalat värskel viisil. Kui Jumal küsib: “Keda ma läkitan, kes meilt läheks?”, siis mida Sa vastad?

P Ä E V A K A V A

9.30 Saabumiskohvi
10 Avajumalateenistus “Tehke jüngriteks kõik rahvad!”. Jutlus Erki Tamm, palve- ja ülistusaeg
Paus
11 Ettekanne “Kust tuleb ja kuhu viib läkitusteadvus? EKB Liidu kogemusi misjonivaimustusest” Joosep Tammo. Jael Puusaagi kogemuslugu.
12-12.30 Vestlusgrupid “Kus Jumal kutsub? Kogemused “põlevast põõsast.”” Juhatab Karl Tõnne.
12.30 lõuna
13.30-14.30 töötoad
“Vaimuannid koguduse teenistuses” – Allan Kroll.
“Jüngerlus igapäevaelus – noored näitavad ette?”. Vestlust juhib Kuldar Kaljuste.
“Misjoni rasked küsimused.” Vestlust juhib Mikael Raihhelgauz.
“Spordi- ja ärikaplanaadi võimalused” Vestlust juhib Elina Kivinukk.
14.40 “Maailm on hukas? Religioonisotsioloogilised trendid Eestis ja maailmas.” Laur Lilleoja ja Marge Undiga vestleb Einike Pilli.
15.10 “Koguduserajamine ja koguduse uuendus – kaks missionaalset eeldust.” Sven-Joonatan Siibaku ja Peeter Tammega vestleb Meego Remmel.
15.40 Kohvi
16.00 Lõputeenistus “Minge kõike maailma! ehk Pukka jah, aga kus see asub?”. Jutlus Gunnar Kotiesen, tunnistus Kadi Tingas. Leivamurdmist juhivad Helari Puu ja Kaarel Väljamäe. Ülistust juhib Ragne Kivimets, eestpalveid Erki Tamm.