Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis oleme vastu võtnud otsuse lükata Ülistuskonverents 2020 edasi. Uus kuupäev sõltub olukorrast, anname esimesel võimalusel teada. Juba registreerunud osalejatega oleme ühendust võtnud.

Hea uudis on ka. Kuigi kogunemist Tartus ei toimu, “Tõelise ülistuse” teemadel on siiski võimalik mõelda. Meie raamat on trükist tulnud ja seda on võimalik tellida! Soovitame seda üpris lühikest raamatut nii koguduse ülistusmuusikutele aga ka teistele koguduste liikmetele. Midagi peab ju olema lugeda, kui välja ei saa 🙂 Raamatut saate tellida siit.

PS! Suurema tellimise puhul võtke emaili ragne[a]missionest.ee teel.

Raamatust:
"Käesoleva raamatu autor Vaughan Roberts on Oxfordis St Ebbe’s kiriku juht ja mitmete raamatute autor. Ta käsitleb ülistust kogu elu läbiva ja hõlmava kogemusena. Ta vaatleb teemat Piibli ja praktilise elu näidete valgel. Autor analüüsib, kuidas on pühapäeval kirikus toimuv seotud ülejäänud nädalaga. Ta õpetab märkama, mida me laulame ja miks ning kuidas laulud mõjutavad meie teoloogiat.”

Soovime kõigile Jumala tarkust ja hoidmist,