Võrguajastu meedia

46
Võrguajastu meedia lõimib ja loob enneolematult kiiresti arenevas kommunikatsiooni ja tehnoloogia maailmas uusi võimalusi sõnumi levikuks, ka hea sõnumi levikuks. 📲
👨‍🏫 Akadeemik Tarmo Uustalu ja komunikatsiooni spetsilisti Laura Maide magistrikursus võimaldab tutvuda võrguühiskonna ja selle tormilise arengu ajastut iseloomustavate tunnustega ning aitab analüüsida võrguajastu ühiskonna arenguid, probleemkohti ja lahenduskeskseid väljakutseid nii kommunikatsioonimaailmas kui ka kristliku koguduse evangeelse missiooni elluviimisel. Eraldi tähelepanu pööratakse tehisintellekti ärakasutamisele ja sihipärase evangeelse kommunikatsiooni praktiseerimisele.
⏰ Millal? 📍Kus?
12.veebruar kell 15.15–18.30 📍Koskla 18
13.veebruar kell 13:30-16:45 📍ZOOMis
14.veebruar kell 13:30-16:45 📍Koskla 18
👉Koolitusel osalemise hind 80 (ainult vaadates-kuulates) või 120 (ainepunktide peale) eurot.
⚡️ Registreerumine hiljemalt 05.02 (kirjuta aine nimi lahtrisse "õppeained magistri tasemel")