Teoloogika

Teoloogia ei pea olema keeruline! Kõrgema Usuteadusliku Seminari taskuhäälingus võtame vaatluse alla põnevaid teoloogilisi küsimusi – neid, mis päriselt elu mõjutavad.
Saateid juhib seminari arendusjuht Mikael Raihhelgauz ja kuulata saad siitsamast lehelt (scriptid peavad olema lubatud) või oma lemmik podcasti-äpist. Vaata ka lisavõimalusi allpoolt.

Inspireeriv ülistus

Seminari lõputöö projektina valminud vestlussaade, kus inspireeritakse koguduse ülistajaid mõtestama muusika tähendust ja praktikat koguduses ja isiklikus elus. Pakutakse ka mõtteid, kuidas enda kogudust teadlikult läbi ülistusmuusika teenida — Jumal kõige aulisemal kohal!
Saateid juhib Ragne Kivimets ja vestluskaaslasteks on erinevad pastorid, teoloogid ja muusikud üle Eesti.