Meego Remmel ja Erki Tamm kutsuvad õppima

Kas oled kaalunud võimalust süveneda sügavamalt usuteaduse ja teoloogia maailma? Meil on suurepärane uudis! Usuteaduslik Seminar kutsub kõiki huvilisi liituma meie bakalaureuse- ja magistriprogrammidega.

Usuteadusliku Seminari õppekavad on loodud eesmärgiga pakkuda sügavat ja sisukat haridust, mis aitab sul mõista nii Pühakirja kui ka kristliku usu sügavamaid tasandeid. Meie õppejõud, nende seas tuntud ja hinnatud teoloogid, pastorid ja Piibliõpetajad, pakuvad ainulaadset võimalust õppida otse oma ala spetsialistide käest, kes seovad teoloogia ka praktilise igapäeva elu ja koguduse eluga.

Vaata kõrvalolevat videot, kus Meego Remmel ja Erki Tamm kutsuvad sind isiklikult liituma meie seminariga. Kuula nende inspiratsiooni ja nägemust, kuidas teoloogia õppimine võib rikastada sinu elu ja avardada su arusaamu, ning varustada sind Jumalariigi teenimistööks.

Ära jäta kasutamata seda võimalust – liitu meiega ja avasta Pühakirja ja Jumala sügavused!

Rohkem infot bakalaureuse ja magistriprogrammi kohta: