Noorte ülistajate konkurss

Noored ülistajad, läheme reisile!

Kui oled noor vanus 19-26 ja teenid kaasa ülistusvaldkonnas, võid saada erilise võimaluse ning sõita Inglismaale ja Hollandisse. Reisi eesmärk on aidata Sul saada paremaks ülistajaks ja teiste juhtijaks Jumala palge ette.

Reis toimub 20-30.juunil 2020 ja kaasa saab kolm noort. Inglismaale osaleme ülistuskonverentsil, mida korraldavad Ülistus Alfa materjalide kokkupanijad Worship Central meeskond. Konverenta “The Week” keskendub ülistajate olemusele ja teenimisele. Pärast Inglismaad külastame Hollandit ja teenime kaasa kohalikus koguduses ning kohtume sealsete ülistajatega. Reisi juhib Ragne Kivimets.

Kui Sina tahad tulla kaasa, siis pead vastama järgmistele tingimustele:
– olema vanuses 19 – 26;
– kuuluma Eesti EKB Koguduste liidu kogudusse ja kaasa teenima selle muusikavaldkonnas;
– rääkima vähemalt heal tasemel inglise keelt;
– maksma omaosalust umbes 270 eurot (võid paluda osa sellest tasuda Su kodukogudusel). Ülejäänud raha tuleb projektitoetusest.

Eelistame neid, kes teenivad lisaks oma kogudustele ka teisi kogudusi ning on valmis õppereisil omandatut laiemalt rakendama ja jagama.

Kuidas kandideerida?
Saada meile sooviavaldus koos lühikese motivatsioonikirjaga selle kohta, mida oled teinud ja mida sellelt reisilt ootad;
– Lisa oma koguduse pastori või ülistusjuhi soovituskiri, mis kirjeldab Sind ja Su teenimist koguduses.
– Lisa palun ka kinnitus kas enda, koguduse või mõlema poolt, et vajaminev rahaline ressurss on tagatud.

Vajalikud dokumendid saada 19.märstiks 2020 emailile ragne[a]missionest.ee.
Väljavalitud 3 noort kuulutame avalikult välja märtsi ülistuskonverentsil 20.-21.märts 2020 Tartus. Seal saate juba täpsema ülevaate eelolevast reisist.

Eestist on selline reis ette võetud juba mitu korda ja alati on tuldud värskena tagasi! Reisi toetus tuleb Kõrgema Usuteadusliku Seminari kaudu. Toetus katab osalejate konverentsi osalustasu á 200€.

Hugo Palm (20-aastane, Tartu Risttee kogudusest) oma eelmise aasta kogemusest:
Nägin asju, millest ma pole varem kuulnudki, sain uusi kogemusi, julgustust ja hoiaku ülistuse suhtes, mida varem näha ei osanud. Minu jaoks oli lahe vaadata, kuidas päriselt toimivad suured ülistustiimid, kuidas salvestatakse ja kirjutatakse laule. Kindlasti ka hoiakut, mis selles kõiges kaasas peab olema.