Tule E-Piiblikooli!

Jumala Sõnas peituv jõud võib muuta sinu elu ja maailma!

Alates sellest sügisest on sul võimalus sukelduda Piibli maailma Usuteadusliku Seminari Piiblikooli veebiprogrammi kaudu. Avasta Piibli raamatute sügavad tõed, nende olulisemad teemad, kujunemislugu ning ajalooline taust. E-piiblikooli programm aitab sul paremini mõista ja rakendada Piibli sõnumit oma igapäevases elus ja koguduse teenimises. Õpid Piiblit teise pilguga lugema, sügavamalt mõistma ja kuulekamalt rakendama. Jeesus ise ütles: 'Pühitse nad tões, sinu Sõna on tõde' (Jh 17:17). See kursus aitab sul seda teha.

E-kursus võimaldab Sul õppida paindlikult, oma ajakava järgi. Saad vaata videoloenguid oma tempos, täita teste ja osaleda Zoomi-kohtumistel, kus arutad õpitut teiste osalejatega. Loomulikult saad õppejõududelt selgitusi. Kursuse lõpus ootab sind eksam, kus õpitut uuesti menutada. Kokku on 9 argiõhtust zoomikohtumist, mille ajad on sügisel ette teada.

Kursuse hind on vaid 80 eurot inimese kohta.

Kutsume Sind osalema koos oma koguduse meeskonnaga. Nii on õpitust veel rohkem kasu!

sander.tulk@kogudused.ee või telefonil 53451730