Sisseastumine magistriõppesse

Kooli sisseastujal palume tutvuda vastuvõtu- ja väljaarvamisekorraga (ENG) ning esitada järgmised dokumendid:

-Sisseastumisavaldus koos motivatsioonikirjaga (miks tahad tulla õppima; mis Sind meie õppekavas kõige rohkem huvitab; milliseid valikaineid valiksid; kuidas loodad, et õppimine seminaris toetab Su vaimulikku teenimist ja muu Sinu jaoks oluline)
-Üliõpilase ankeet
-Bakalaureuse haridust tõendava dokumendi koopia.

Lisaks palu oma pastoril täita soovituskiri, mis asub siin.

Dokumendid võib saata eelnevalt digitaalselt e-mailile kus[at]kogudused.ee või võtta vastuvõtupäeval endaga kaasa.

2023. aasta magistriõppe vastuvõtukatsed toimuvad:
13.06 kell 17-19 Tallinnas.
8.08 kell 16-19 Tallinnas.

Juhul kui antud kuupäevad ei sobi, saada kiri kus[at]kogudused.ee ja lepime kokku vestluse vormi.

Palun arvestage ka sellega, et esimene õppesessioon on 20-23.08 Nuutsakul,
Õppesessioonide ajad leiad meie kalendrist. Kokku on aastas kuus 3-4 päevast sessiooni, lisaks mõned veebipäevad.

Õpe jaguneb kolmele aastale. Ühe aasta õppeteenustasu on 2000 eurot. Ainepunkti kaupa õppides on hind 60 EUR ainepunkt, kogu programm kokku tuleb sel juhul 7200 eurot. EKB liidu hästi edasijõudvatel tudengitel on võimalik kandideerida stipendiumitele.