Sisseastumine magistriõppesse

Kooli sisseastujal palume tutvuda vastuvõtu- ja väljaarvamisekorraga (ENG) ning esitada järgmised dokumendid:

-Sisseastumisavaldus koos motivatsioonikirjaga (miks tahad tulla õppima; mis Sind meie õppekavas kõige rohkem huvitab; milliseid valikaineid valiksid; kuidas loodad, et õppimine seminaris toetab Su vaimulikku teenimist ja muu Sinu jaoks oluline)
-Üliõpilase ankeet
-Bakalaureuse haridust tõendava dokumendi koopia.

Lisaks palu oma pastoril täita soovituskiri, mis asub siin.

Dokumendid võib saata eelnevalt digitaalselt e-mailile kus@kogudused.ee või võtta vastuvõtupäeval endaga kaasa.

2022. aasta magistriõppe vastuvõtukatsed toimuvad:
17.06 kell 10-13 Tallinnas.
16.08 kell 16-19 Tallinnas.

Juhul kui antud kuupäevad ei sobi, saada kiri kus@kogudused.ee ja lepime kokku vestluse vormi.

Palun arvestage ka sellega, et esimene õppesessioon on 21-24.08 Nuutsakul,
teine 10-13.10 Tallinnas.

Õppesessioonide ajad leiad meie kalendrist.

Esimesed kaks aastat 2500 eurot aasta. Kui õpingud venivad pikemaks kui 2 aastat, tuleb järgmised aastad maksta vastavalt tegemata jäänud ainepunktidele. Ainepunkti kaupa õppides 60 EUR ainepunkt.
EKB liidu hästi edasijõudvatel tudengitel on võimalik kandideerida stipendiumitele.