Sisseastumine bakalaureuseõppesse

2023. aasta bakalaureuse vastuvõtukatsed toimuvad:
13.06 kell 17-19 Tallinnas.
8.08 kell 16-19 Tallinnas.

Juhul kui antud kuupäevad ei sobi, saada kiri kus[at]kogudused.ee ja lepime kokku muu vestluse aja.

Vajalikud dokumendid:
Kooli sisseastujal palume tutvuda vastuvõtu- ja väljaarvamisekorraga (ENG) ning esitada järgmised dokumendid:
1) Sisseastumisavaldus koos motivatsioonikirjaga (miks tahad tulla õppima; mis Sind meie õppekavas kõige rohkem huvitab; milliseid valikaineid valiksid; kuidas loodad, et õppimine seminaris toetab Su vaimulikku teenimist ja muu Sinu jaoks oluline)
2) Üliõpilase ankeet
3) Gümnaasiumiharidust tõendava dokumendi koopia.
4) Lisaks palu oma pastoril täita soovituskiri, mis asub siin.

Dokumendid võib saata eelnevalt digitaalselt e-mailile kus[at]kogudused.ee või võtta vastuvõtupäeval endaga kaasa.

Palun arvestage ka sellega, et esimene õppesessioon on 20.-23.08 Nuutsakul,
järgmine sessioon 14-16.09 Tallinnas.
Õppesessioonide ajad leiad meie kalendrist.

Bakalaureuseõppe õppemaks on 1155 eurot aastas. Õppida on võimalik ka oma tempos, sel juhul on ainepunkti hind 40 eurot. EKB liidu hästi edasijõudvatel tudengitel on võimalik kandideerida stipendiumitele.