Kooli sisseastujal palume tutvuda vastuvõtu- ja väljaarvamisekorraga (ENG) ning esitada järgmised dokumendid:

-Sisseastumisavaldus koos motivatsioonikirjaga (miks tahad tulla õppima; mis Sind meie õppekavas kõige rohkem huvitab; milliseid valikaineid valiksid; kuidas loodad, et õppimine seminaris toetab Su vaimulikku teenimist ja muu Sinu jaoks oluline)
-Üliõpilase ankeet
-Gümnaasiumi haridust tõendava dokumendi koopia

Lisaks palu oma pastoril täita soovituskiri, mis asub siin.

Dokumendid võib saata eelnevalt digitaalselt e-mailile kus@kogudused.ee või võtta vastuvõtupäeval endaga kaasa.

2021. aasta vastuvõtuvestlused toimuvad:
18.06 kell 10-13 Tallinnas.
19.08 kell 16-19 Tallinnas.
20.08 pastoriperede laagris Nuutsakul (aeg kokkuleppel).

Juhul kui antud kuupäevad ei sobi, saada kiri kus@kogudused.ee ja lepime kokku vestluse vormi.

Lõpetajad saavad humanitaarvaldkonna bakalaureuse riiklikult akrediteeritud kraadi.

Palun arvestage ka sellega, et esimene õppesessioon on 29.-31.08 Nuutsakul,
järgmised sessioonid Tallinnas 15-18.09, 20-22.10
jne.
Õppesessioonide ajad leiad meie kalendrist.

Seminari õppemaks on 960 eurot aastas, EKB liidu hästi edasijõudvatel tudengitel on võimalik kandideerida stipendiumitele.