Magistriõpe kui vastuste otsimise keskkond

Sel sügisel avame magistriõppe “Teoloogia ja ühiskond”. Kui Sa tunned muret, et hea sõnum Jumala päästest ja vabadusest ei jõua inimesteni, siis – meil on sama mure! Magistriprogrammis õpime paremini tundma ühiskonda, ennast ja koguduslikku elu. Palju õppimist toimub probleemide ümber ja neid lahendades. Eritähelepanu on õppijate omavahelisel õppimisel ja enda meedias arusaadavalt esitamisel.

Lubame, et õpetama tulevad vaid kõige paremad õppejõud: Tarmo Toom ja Aarne Hiob, Aleksander Pulver, Marge Unt ja Laur Lilleoja, Juko-Mart Kõlar ja Tõnu Lehtsaar, Jakob ja Meego Remmel, Tarmo Uustalu ja Karl Pajusalu ning Toivo ja Einike Pilli. Lisanduvad Dietrich Schindler (Saksamaa), Jozsef Steiner (Ungari), Fred Hansen ja Dave Cupery (USA), Ivana Noble (Tśehhi) ja Tommy Davidson (Norra).

Õppekava leiad siit. Suuremad tervikud on Piibel ja ühiskond, Teoloogia ja identiteet, Kommunikatsioon ja juhtimine ning Loovus ja teostus. Magistritööks saab olema just Sulle kõige südamelähedasem probleem või teema.

Kui Sul on ükskõik milline kõrgharidus, tunned Piiblit ja saad aru inglise keelest, ootame Sind vastuvõtuvestlusele. Õppekava on võimalik läbida ka vabakuulajana (siis ei pea eksameid tegema) ja ühe õppeaine kaupa.

Ning muidugi kõige olulisem – koos Sinuga tulevad õppima väga põnevad inimesed – kogenud juhid, ilmanäinud praktikud ja innustunud noored. Nii et – miks mitte Sina?