Seminar pakub lisaks kraadiõppele paindlikku õppimisvõimalust järgmistes vormides:
1. Ühe täienduskoolituse kaupa. Kodutööde tegemise korral saad ainepunkte, mida esitada kasvõi teise kõrgkooli vabaaineteks.
2. Mikrokraadina - vaata lisa siit.

Mida ja kuidas?
2023-24 õppeaastal pakume mitmeid põnevaid õppeaineid nii bakalaureuse kui magistri tasemel. Õppeained toimuvad kord kuus seminari õppesessioonide (sesside) ajal kas nädala sees või laupäeviti. Tunniplaanid leiad siit - bakalaureus, magister.
Aineid võib võtta nii ainepunktide eest kui vabakuulajana. Registreerunutele saadame rohkem infot.

Mis on hind? 2023-24 õppeaastal on bakalaureuse õppekava ainepunkti hind 40 eurot, magistri õppekava ainepunkti hind 60 eurot (vabakuulajana ehk ilma ainepunkte saamata 40 eurot). Hind ei sisalda toitlustust ega majutust. Õppeaine tasu tuleb maksta enne ainekursuse algust. Soovitame kogudustel õppemaksu maksmisel oma töötegijaid toetada.

2023-24 õppeained

Bakalaureuse tasemel:

Augustis algavad:
Kaasaegse teoloogia põhiteemad 3 EAP (Helle Liht)
Vabakirikute ajalugu ja tänapäev 4 EAP (Sven-Joonatan Siibak ja Toivo Pilli)
Piibli eksegees ja praktika 6 EAP (Sander Tulk, Margus Kask)
Piibli teoloogia 6 EAP (Leho Paldre)
Elukestev õpe koguduses 3 EAP (Kadi Tingas, Einike Pilli)
Heebrea keel 3 EAP (Sander Tulk)
Mentorlus 3 EAP (Einike Pilli, Meego Remmel)
Sotsiaalne proaktiivus kristlikes liikumistes 3 EAP (Johanna Rosenvald)
Sissejuhatus õppetöösse ja akadeemiline kirjutamine 2 EAP (Helina Voogne)