Selgusid noorte ülistajate stipendaadid!

Märtsi alguses teatasime “Noorte ülistajate konkursist”, milleks pidid noored ülistajad vanuses 19 – 26, saatma motivatsioonikirja, ja oma kogudusejuhi soovituskirja. Nende laekunud kandidaatide seast saime välja valida toredat 3 noort neidu, kes on motiveeritud ennast arendama ülistusmuusikaga teenimises oma kohaliku koguduse, aga ka laiemalt teenimise jaoks.

Noorte ülistajate stipendiumid said: Kaileen Geidik (Rakvere Karmeli kogudus), Helis Järvepere-Luik (3D kogudus) ja Christiana Lainde (3D kogudus). Palju õnne! Reisi toetus tuleb Kõrgema Usuteadusliku Seminari kaudu. Toetus katab osalejate konverentsi osalustasu 200€. Reisi juhib Ragne Kivimets.

Kurb uudis on ka. Reis pidi esialgselt toimuma 20.-30.juuni 2020. Eriolukorra kehtestamise tõttu aga lükkus Inglismaal ülistuskonverentsi aeg aasta aega edasi ning üldiselt on reisimine ka lähima paari kuu jooksul keeruline. Selleks, et seda reisi noorte ülistajatega ette võtta, ootame esimest võimalust, et minna samaväärsele õppereisile. Stipendiaadid on sellest teavitatud.

Konkursi tingimusi ja infot saab lugeda siit.