Kevadturgutus Nuutsakul

Seminari pere kutsub endaga koos Nuutsakule!

Seekord on valida kahe 3-päevase koolituse vahel: ingliskeelne Apologeetika kursus (õpetab David Jakobsen Taanist) või eestikeelne kursus Hesekieli raamatust (õpetavad Sander Tulk ja Ermo Jürma).
Koolitus kestab kolmapäevast reedeni, 4.-6.mail.
Lisaks on võimalust osaduseks, saunaks-ujumiseks, ühiseks palveks ja ülistuseks. Tule ennast värskendama ihu, hinge ja vaimu poolest!

Seminari tudengitele on hind (sisaldab majutuse, sauna ja kolme päeva kõik toidud) 40 eurot, mittetudengitele on hind 100 eurot (2/3 tavapärasest ainepunktihinnast pluss eelpool nimetatu).

Samuti on Sul võimalik osaleda meie e-kursustel - just Sinule sobival ajal ja kohas.

jyngerlus_disain

Kahesuunaline jüngerlus
(2 EAP)

📖 Kes üldse on jünger? Kes on Jeesus ja mida tähendab Tema eeskuju järgimine täna? Kuidas luua jüngerlikke keskkondi ja praktikaid? Taolistest põnevatest teemadest saab kuulda väga praktilisel ja paindlikul e-kursusel "Kahesuunaline jüngerlus".

🗓 E-kursuse läbimine on enda tempos ja alustada võib millal iganes! Võib üksi, aga veel parem koos teistega!
vaimse_tervise_esmaabi

Vaimse tervise esmaabi
(1 EAP)

📖 Viimased kuud on kinnitanud, et pandeemia pole mõjutanud mitte ainult inimeste kopsusid ja ülejäänud füüsilist ihu, vaid ka vaimset tervist. Eriliselt on kannatanud nooremad inimesed.
Kursusel saad ülevaate psühhopatoloogiast, laste ja noorte depressioonist ja ärevusest ning oskused andmaks vaimse tervise esmaabi.
🗓 Kursust saad peale registreerumist läbida endale sobivas tempos.